PIGI NUOMA ŠVENTOJOJE -
NAMELIŲ, BUTŲ, KAMBARIŲ.

Susisiekite: Tel. +370 699 09444
Rezervacija internetu – visuomet pigiau !!!

NAMELIAI PRIE ŠVENTOSIOS BAŽNYČIOS

:::
AMŽINA ŠVENTOSIOS TRADICIJA. Nameliai Šventojoje- namelių nuoma Šventojoje. Pigi medinių namelių nuoma prie Šventosios bažnyčios- natūraliai jaukaus pušyno apsuptyje. Nameliuose yra po du dviviečius kambarius. Nameliai turi dideles lauko terasas. Kiekviename kambaryje yra šaldytuvas, lovos, pagalvės ir antklodės. Nameliuose karšto vandens nėra. Bendro naudojimo nemokami WC, prausykla ir virtuvė yra atskirame statinyje. Viešbučių tipo patarnavimai ir paslaugos neteikiamos. Nuomininkai kambarius kas dieną tvarkosi savitarnos būdu. Maitinimo nėra. Svečiai naudojasi savo patalynės užvalkalais, rankšluosčiais, indais ir asmens higienos priemonėmis. Pageidaujantiems nemokamai skolinamos kepsninės. Automobiliai statomi nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje greta namelių. Pigi namelių nuoma Šventojoje. Pigus poilsis Šventojoje- tikrai racionalus ir optimalus pasirinkimas neišlaidaujantiems. Puslapyje “Rezervacija” taip pat galime pasiūlyti pigią kambarių ir butų nuomą.

Puslapyje “Rezervacija” galite patikrinti pigiai nuomojamų Šventojoje namelių, butų ir kambarių užimtumą, tikslią galutinę nuomos kainą Jūsų pasirinktam nuomos terminui ir savarankiškai rezervuoti pasirinktą nuomai patalpą. Rezervuoti galima ir paskambinus telefonu nr. 8- 699- 09444. Pigi nuoma Šventojoje- nameliai, butai, kambariai- poilsis Šventojoje visuomet pigiau !

Mus rasite: Pušyno g. 3a, Šventosios pušyne, centrinėje miestelio dalyje – tarp kavinės “Volungė” ir bažnyčios, prie pagrindinio tako į centrinį paplūdimį. Tai išties pigiausias poilsis Šventojoje.