PIGI NUOMA ŠVENTOJOJE -
NAMELIŲ, BUTŲ, KAMBARIŲ.

Susisiekite: Tel. +370 699 09444
Rezervacija internetu – visuomet pigiau !!!

NAMELIAI ŠVENTOSIOS PUŠYNE
NAMELIAI ŠVENTOSIOS PUŠYNE

:::
ŠVENTOSIOS PUŠYNO ROMANTIKA. Nameliai Šventojoje- namelių nuoma Šventojoje. Pigi namelių nuoma Šventosios pušyne. Mediniai nameliai stovi Šventosios miestelio centre, natūraliai jaukiame Šventosios pušyne prie pagrindinio tako į centrinį paplūdimį, tarp ,,Volungės” kavinės ir Šventosios bažnyčios. Mediniame namelyje yra du dviviečiai kambariai. Nameliai turi dideles lauko terasas.  Kiekviename kambaryje yra šaldytuvas, lovos, pagalvės ir antklodės. Nameliuose karšto vandens nėra. Bendro naudojimo nemokami WC, prausykla ir virtuvė yra atskirame statinyje. Viešbučių tipo patarnavimai ir paslaugos neteikiamos. Nuomininkai kambarius kas dieną tvarkosi savitarnos būdu. Maitinimo nėra. Svečiai naudojasi savo patalynės užvalkalais, rankšluosčiais, indais ir asmens higienos priemonėmis. Pageidaujantiems skolinamos kepsninės. Automobiliai statomi prie kiekvieno namelio. Pigiausia namelių nuoma. Pigi namelių nuoma Šventojoje- tikrai racionalus ir optimalus pasirinkimas neišlaidaujantiems. Puslapyje “Rezervacija” taip pat galime pigiai pasiūlyti butų ir kambarių nuomą.

Puslapyje “Rezervacija” galite patikrinti pigiai nuomojamų Šventojoje namelių, butų ir kambarių užimtumą, tikslią galutinę nuomos kainą Jūsų pasirinktam nuomos terminui ir savarankiškai rezervuoti pasirinktą nuomai patalpą. Rezervuoti galima ir paskambinus telefonu nr. 8- 699- 09444.  Pigus poilsis Šventojoje Jums !

Mus rasite: Pušyno g. 3a, Šventosios pušyne, centrinėje miestelio dalyje – tarp kavinės “Volungė” ir bažnyčios, prie pagrindinio tako į centrinį paplūdimį.